Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Telekom Operatörü olarak yetkilendirilmiş olan firmamız, ihtiyacınız olan tüm telekom hizmetlerini sorunsuz olarak sunmaktadır.


ISP (Internet Service Provider)

İnternet Servis sağlayıcı olarak hizmet veren Telcoroute, dünyayla olan bağlantınızı en hızlı şekilde sağlamaktadır. Telekom hizmetlerini en hızlı ve doğru yedekli şekilde sistem odanıza kadar getirmektedir.

Metro thernet / Fiber

Altyapı ve Telekomünikasyon hizmetleri , fiber teknolojisi çıkmadan önce bakır kablo ve devreler üzerinden çok daha düşük hızlarda sağlanmaktaydı. Fiber kablo ve teknolojilerinin hizmete sunulmasıyla, çok daha yüksek hızlarda erişim sağlamaktadır. Telcoroute Fiber hizmetleri ile, nerede olursanız olun, en yüksek hızlarda internete çıkarsınız.

Laser

Fiber kablo hizmetinin ulaşmadığı ya da sorunlu çalıştığı bölgelerde, Telcoroute mühendisleri tarafından test edilip onaylanan Laser aktarım cihazları ile fiber kalitesinde ve hızında kablosuz olarak Metorethernet hizmetini sağlamaktayız.

G.SHDSL Hizmeti

Telcoroute; firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda, GSHDSL hizmeti ile daha düşük maliyetlerde ve kapasitelerde hizmet almanızı sağlar.

P2P (Point to Point) Hizmeti

Telcoroute; gelişmiş fiber veya Radiolink teknolojisi ile, firmanızın merkezi ile diğer lokasyonlarınız arasındaki bağlantının hızlı ve güvenilir şekilde aktarılmasını sağlar.


SMS Hizmeti

Telcoroute gelişmiş toplu SMS hizmetleri ile, tüm müşterilerinize kampanya ve bilgi smsleri gönderebilirsiniz. Toplu SMS hizmeti ile çok daha geniş kitlelere en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.


VOIP Hizmeti

TelcorouteVOIP hizmetleri ile, sorunsuz bir şekilde ekonomik telefon görüşmeleri yaparsınız. Görüşme maliyetlerinizi aşağıya çekersiniz. Bu sayede farklı alanlara yatırım bütçesi de çıkarmış olursunuz.